Terapia uzależnień dzieci i młodzieży

Problem uzależnienia coraz częściej zaczyna dotykać dzieci i młodzieży. Niestety jest on spychany na margines, dla wielu niezauważalny, ignorowany. Dotyka on nie tylko dzieciaków z rodzin przeżywających trudności i problemy ale również tych młodych ludzi, których rodziny okazują im pełnię wsparcia i uczucia. Dzisiejszy świat pełen jest trudnych, stresowych sytuacji nie tylko dla dorosłych ale i dla dzieci. Czasem powodem sięgania po różnego rodzaju używki, zamykania się w wirtualnym świecie interentu i gier czy substancji psychoaktywnych, jest ciekawość, moda czy po prostu chęć ucieczki od przytłaczającej rzeczywistości. Niestety nawet „ z nudów” można wpaść w sidła uzależnienia, z których ciężko wyrwać się bez profesjonalnej pomocy.

Im szybciej zareagujemy na problem, tym większa jest szansa na uratowanie dziecka i naprawienie sytuacji.

Jako jedyny specjalista w Suwałkach oferuję profesjonalną terapię uzależnień dla dzieci i młodzieży oraz wsparcie i terapię dla ich rodzin..

Jeśli martwi cię „nietypowe” zachowanie Twojego dziecka lub zauważyłeś, że eksperymentuje z używkami.

Jeśli uważasz, że za dużo czasu spędza przed ekranem komputera, smartfona czy tabletu i zaczyna to rzutować na jego zachowanie.

Terapia uzależnień dzieci i młodzieży to bardzo ważna rzecz. Nie ignoruj problemu, to nie wstyd. To nie prawda, że jesteś złą matką czy ojcem bo każdy popełnia błędy a rodzicom nikt nie daje „instrukcji obsługi” do ich dziecka. zareaguj dla dobra Twojego dziecka, dla dobra Twojej rodziny. Przyjdź na konsultację, umów się na wizytę bo…
Dobrze trafiłeś.

Zawsze możesz przyjść po radę, interwencje lub z problemem.

Zapraszam

Małgorzata Stefanowicz